Кейс-урок «Жити без лихослів'я» з учнями Боратинської ЗОШ Луцького району

13 березня тренер Світлана Сасюк із комунікативного клубу для підлітків і їх батьків «Думай.Дій.Досягай» провела в нашій бібліотеці тренінг по лихослів'ю.

Чому люди часто вживають лихі слова? Як позбутись поганої звички лихословити?, ці та інші питання стали предметом обговорення тренера, психолога із учнями загальноосвітньої школи села Боратин Луцького району на кейс-уроці «Жити без лихослів'я».

Разом з чудовими учнями дослідили цю звичку сповна. Вияснили причини та наслідки лихослів'я, розібрали детально у яких випадках ми вживаємо лайку, а, також – зобразили людину, яка лихословить. До речі, виявилось, що вона схожа на монстра.

Дітей так захопила тема, що кожен з них малював на папері хто де міг: і на колінах, і на спинах, на стільцях, столах і на підлозі. Головне – результат: ми виявили, що для того, щоб спустити пар, існують інші способи, як словесна агресія. І, що існують дієві лайфхаки, які допомагають у дуже скрутних ситуаціях, коли аяяяй як охота вжити лайливе слово. А ще, кожен знайшов у собі унікальну рису, а хто засоромився – друзі допомогли.

Усю ту палітру позитивних емоцій, учні разом з малюнками понесли додому, ділитися з батьками. І дружно вирішили завести «штрафну банку» за лайливі слова у класі! І назбирати на цікаву поїздку на канікулах! Весело було у бібліотеці на нашому тренінгу з лихослів'я і пізнавально.

Додаткова інформація