Сторінки боротьби за державну незалежність

21 січняв читальній залі бібліотеки відбулися дві цікаві події: історичний відео урок «Сторінки боротьби за державну незалежність»  до Дня Соборності України та мультимедійний урок української звитяги «Крути… Мужність і біль України», присвячений 100-річчю бою під Крутами.

Стало доброю традицією нашої книгозбірні відзначали День Соборності України та День пам’яті героїв Крут разом із вихованцями Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Ці дати – частинка нашої великої історії, нашого самоствердження, нашої героїчної слави, етапи нашого шляху до свободи і незалежності. Сьогодні, як ніколи раніше, існує потреба вивчення свого минулого заради майбутнього. Адже не плин часу утворює відстань, а людська пам’ять: чим довше ми не забуваємо історичні події – тим менше вірогідність їх повторення у майбутньому.

Ліцеїсти здійснили своєрідний історичний екскурс за допомогою кадрів документальної хроніки, світлин тих далеких часів, чітких коментарів, фіксуючих увагу глядачів на основних подіях, датах минулого і сьогодення. Доповнювали інформацію уроків книжкові виставка-екскурс «Свято Злуки: відтворення історичної правди» (до Дня Соборності України) та виставка-спомин «…герої серед нас, бо в пам’яті живуть!» (до Дня пам’яті героїв Крут). 

Учні після прослуховування основного матеріалу мультимедійних заходів охоче відповідали на складні запитання, які підготувала викладач історії Синя Алла Сергіївна. Це викликало активне обговорення та проведення аналогій з нинішніми подіями на Сході. 

Додаткова інформація