Виставки 2008

 

 

 

Виставки 2008 : каталог. – Луцьк : Медія, 2008. – 21 с. : іл.

 

 

 

 

     Протягом 2008 року в залах ВОНСХУ експонувалися обласні, персональні та тематичні виставки професійних художників Волині та України. Нарівні з досконалими  у своєму виконанні професійними роботами Спілка дає можливість виставлятися художникам, які починають приймати участь у виставках.

    Вже традиційно були проведені великомасштабні складні і різнопланові обласні виставки «Мальовнича Волинь» та «Осінній салон» та дві обмінні з художниками Рівного та Івано-Франківська з різних видів пластичних мистецтв.

    При сприянні луцької міської ради пройшов ІІ художній пленер «Наше місто», в якому приймали участь художники України та Білорусі. Результатом пленеру була тематична виставка, в якій прийняли участь учасники пленеру та художники Волині.

      Виставкову діяльність освіжили виставки, організовані з персональної ініціативи – у травні в рамках фестивалю «Стравінський і Україна» пройшла міжнародна виставка сучасного модерного живопису «Діалоги», а в кінці року відбулася міжнародна виставка витинанок «Паперова витинанка».

       Велика увага приділяється молодим художникам, які приймають участь у обласних виставках. В червні проходила виставка «Молода Волинь 2008», в якій прийняли участь молоді художники та студенти Волині.

    Нарівні з груповими, відбулися персональні виставки наших майстрів пензля Олени Бурдаш, Миколи Кумановського та Зені Рубан.

     Спілка приймає у свої зали як картини маститих митців, так і молодих художників і намагається створити всі можливості для виявлення неповторності та індивідуальності кожного творця, хоча іноді умови ринку, необхідність співіснування з його законами висувають перед художниками нові проблеми, спокуси та загрози робити твори в угоду салонам та міщанським замовникам.

      Отож, волинське сучасне мистецтво відзначається багатоголоссям намірів та реалізацій, великих і повноцінних,  періодом надій та нестандартних позицій.

Додаткова інформація