Інформаційний відеолекторій для молоді «#Людина НЕ товар»

До Європейського дня боротьби із торгівлею людьми 18 жовтня 2017 року громадська організація «Велес+» у партнерстві з бібліотекою для юнацтва організувала інформаційний інтерактивний відеолекторій ««# Людина НЕ товар»: попередження торгівлі людьми в молодіжному середовищі». Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має, як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні причини.

Під час лекції читачі бібліотеки, студенти Волинського коледжу Національного університету харчових технологій, дізнались як уникнути неприємних ситуацій, як не стати жертвою работоргівлі, отримали інформацію про те, як  себе захистити, куди звернутись за допомогою, як відновити втрачені документи, які органи на Волині, зокрема у Луцьку, надають правову чи матеріальну допомогу.

В заході взяли участь Світлана Сасюк, директор центру психологічної підтримки ГО «Велес» та Олена Мисковець, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Луцького міського центру зайнятості.

Європейський день боротьби з торгівлею людьми був започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом, як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні. 

Факт його відзначення є нагадуванням про актуальність проблеми торгівлі людьми, а також необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідуванні злочинців, надання допомоги постраждалим, ведення превентивної роботи.

Додаткова інформація