1 червня – Міжнародний день захисту дітей  Перший день літа був особливо насичений, адже  літні канікули дітвори співпали з  Міжнародним днем захисту дітей. Бібліотекою було заплановано багато конкурсів, розваг як в приміщенні, так і на свіжому повітрі.

  Учні пришкільного літнього табору Луцької спеціалізованої школи №1 зустрічали літо біля бібліотеки практичним заняттям з правил дорожнього руху разом із лейтенантом поліції Дмитром Слабенком та Патрульною поліцією Луцька. Школярі спробували себе у ролі регулювальника, дізнались більше про дорожні знаки, отримали море позитиву та сфотографувались на пам'ять.

   Свій день народження в бібліотеці літніми читаннями із учнями пришкільного літнього табору Луцької гімназії №18 відсвяткувала українська письменниця Ореста Осійчук. Діти уважно слухали оповідання про кота Персика, задавали цікаві питання, спілкувались із автором та привітали письменницю піснею.

   Творча майстерня «На-вчись!» долучилась до фестивалю «Моє веселкове дитинство», організованому Луцькою міською радою, який відбувався на площі перед ДРАЦсом. Дітлахи з задоволенням виготовляли вітрячки, які потім випробовували на міцність вітром. Свої знання, кмітливість вони проявили розгадуючи питання вікторини «З чарівної торбини казок» за мотивами українських та зарубіжних казок, складали пазли. Найбільш активні  отримали призи.

    Бібліотека  постійно підтримує всі акції волонтерського руху «Меценати для солдата» і в чергове  виступила партнером масштабного дійства: СВЯТКОВА ПРОГРАМА «ДІТИ НАШИХ ГЕРОЇВ», яке відбулося біля ТРЦ ПортCity Lutsk. Саме в цей  день  для дітей, чиї батьки є діючими учасниками та ветеранами АТО та дітей НЕБЕСНОГО ЛЕГІОНУ, працівники бібліотеки провели літературний квест «Книжкові пригоди сонячного літа». Діти розгадували  ребуси, грали в ігри, знаходили відповідники фразеологізмів за допомогою книг, складали карту України, та брали участь у проведені на роледромі флешмобу «ДЯКУЄМО ЗА МИРНЕ НЕБО!»

      Більше фото у нашому альбомі на Facebook: https://www.facebook.com/pg/Volyn.Youth.Library/photos/?tab=album&album_id=1144968745608284

Додаткова інформація