Весняні читання із Оршулею Фариняк

15 та 16 березня у бібліотеці відбулись уроки читання із українською письменницею Оршулею Фариняк (Орестою Осійчук).

Гостями події стали учні гімназії №21 та спеціалізованої школи №1 міста Луцька. Письменниця розповіла про свій новий роман-фентезі «Айхо» та познайомила школярів із кількома розділами твору.  

Школярі зацікавлено слухали оповідання про пухнастого кота-філософа, декламували вірші про тварин, розповідали про своїх домашніх улюбленців та задавали авторці різноманітні питання. Учнів цікавило: як стати письменником, коли  розпочала Ореста писати твори, чи будуть мати продовження пригоди кота Персика та хлопчика Айхо, скільки книг про Айхо планує написати авторка.

«Не скажу, що пишу лише для дитячої аудиторії. Пишу для тих, хто любить фантастику, фентезі. Я знаю людину, для якої «АЙХО, або Подорож до початку» у 27 років стала першою прочитаною самостійно книгою. І з того часу людина почала читати «запоєм». Так що книги творять чудеса. І мій «Айхо…» зокрема. Тож читайте і будьте щасливими!» – побажала письменниця. 

«Усі ми переконані в тому, що читання – справа важлива й незамінна, особливо у юному віці. Наша бібліотека започатковує сезонні зустрічі із відомою молодою письменницею, аби заохотити молодь до читання. Ми будемо щасливі, коли наші юні читачі, після того, як поспілкуються із справжнім майстром слова, будуть читати самі та заохочуватимуть до цієї корисної справи дорослих», – підсумувала директор бібліотеки Алла Єфремова.

Додаткова інформація