Помилка
  • JUser::_load: не можу завантажити користувача з ID: 61

Грудень 2016


Наприкінці цього року в грудні читальна зала нашої бібліотеки багата на творчі зустрічі та презентації нових видань. За ініціативи видавництва «Надстир’я» 19 грудня наші постійні користувачі та всі бажаючі насолоджувались розмовою та поезією про кохання Євгенії Назарук з нової поетичної збірки «Медунки в грудні». У творах багато поетичних алегорій, якими реалістично відображене наше життя. Передмову до книги написав Василь Гей. У ній є такі слова: «Душа трудилась над словомі з його допомогою авторка цілою гамою почуттів змалювала образ її святості Любові».

  

А 28 грудня юнацтво громадського об’єднання «Сокіл», «Іскри», Національного Альянсу, колеги-науковці Волинського краєзнавчого музею, колеги зі Спілок журналістів та письменників України мали нагоду згадати автора книги «Бій під стінами храму» Петра Оксентійовича Боярчука, серце якого перестало битися 3 роки тому. Пам’яті автора була присвячена презентація 2-го видання повісті-хроніки про знаменитий бій вояків УПА з німецькими підрозділами на території храму в Новому Загорові Локачинського району.

 


Нашу бібліотеку знову освітив та освятив Вифлеємський Вогонь Миру. Дякуємо пластунам! 

P.S. Вифлеємський Вогонь Миру — міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Цей вогонь, що горить постійно у Вифлеємі, є спомином про прихід на землю Христа – нашого спасителя. 

 

_________________________________________________________________________________________

10 рецептів лікування художньою літературою 

 

21 грудня вчителі української мови та літературислухачі ВІППОбули запрошені в імпровізоване «Бібліокафе» книгозбірніщоби дізнатися рецепти лікування художньою літературоюВони мали змогу перегорнути сторінки книг, що гоять душу.

Справді, дивовижний лікувальний вплив книг відомий здавна. Ще Нестор у Лаврентіївському літописі (1037 р.) зазначав: «...книги є глибина, бо самі в печалі втішаємося». Відголоском цього твердження стала фраза відомого київського бібліотекаря П. Должикова: «...кабінет для читання – аптека для душі». Лікування читанням входить, як одна з ланок, в систему психотерапії. Великий терапевт XIX ст. І. Дядьковський у своєму підручнику «Загальна терапія» (1836 р.) назвав читання одним із засобів медицини.

 

 

_________________________________________________________________________________________

Свято нагородження переможців конкурсу

«Один рік патрульній поліції: служити та захищати» 

 

16 грудня 2016 року у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва (пр. Волі, 2) відбулось урочисте підбиття підсумків міського конкурсу для учнів шкіл «Один рік патрульній поліції: служити та захищати», організаторами якого є Патрульна поліція Луцька та бібліотека.

«Обласна бібліотека для юнацтва та Патрульна поліція Луцька вже рік співпрацюють у проекті «Моя нова поліція». Сьогоднішнє свято – це своєрідний підсумок нашої роботи. Ми бачимо оцінку роботи поліцейських у дитячих роботах, – говорить директор бібліотеки Алла Єфремова. – До участі в конкурсі ми запрошували учнів 1-11 класів та педагогів загальноосвітніх навчальних закладів м. Луцька. Загалом у конкурсі взяли участь 80 дітей».

 


Казка та іграшка заради життя

12 грудня у приміщенні Волинського обласного академічного драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка четвертий рік поспіль відбувся благодійний захід в рамках проекту Волинської обласної бібліотеки для юнацтва «Творчість заради життя». Відвідувачі переглянули виставу «Аліса в Задзеркаллі» за участю дітей та молоді творчої студії Н. Журавльової.

 

 


Благодійний ярмарок «Від мами до мами»

11 грудня 2016 року у нашій бібліотеці відбувся благодійний захід в рамках проекту «Клуб СуперМама». 

Відвідувачі, які не злякались негоди і завітали на ярмарок, мали можливість покуштувати смачні солодощі, зробити зачіску, придбати дитячі речі, прикраси та сувеніри, стати учасниками різноманітних майстер-класів.

 

 


Літературна година «Світи Олеся Бердника»

 

У холодні короткі зимові дні, коли гостро відчувається дефіцит тепла та світла, якось по-особливому хочеться чогось доброго, яскравого і, можливо, трішки загадкового. Саме такою: доброю, яскравою, навіть дещо містичною, а ще – дуже щирою та ліричною стала подія, котра відбулась 7 грудня у Волинському державному училищі культури та мистецтв імені І. Стравінського.

 

 


 

4 грудня, у рамках (в рамках ХІІІ Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays та кіноклубу медіа-просвіти Docudays UA «На Волі, 2»), у бібліотеці відбувся перегляд фільму «Остап». Стрічка про двох братів: один із них у Львові – вдома, інший – у полоні в Донецьку, лежить у лікарні після останніх боїв за донецький аеропорт. Вони обидва вірять, що ще зустрінуться.

 

 

Додаткова інформація