Щасливий читацький квиток

15 січня в обласній бібліотеці для юнацтва відбулось урочисте вручення Щасливих читацьких квитків.

Бібліотеки Волині активні у Всесвітній павутині. Адже Інтернет, як інформаційне середовище, надає сучасній бібліотеці можливість не тільки отримувати необхідну інформацію, але і популяризувати себе. Допомагають вирішувати це завдання і веб-сайти бібліотек, і офіційні сторінки в соцмережах, які формують позитивний імідж, привертають увагу до інтелектуальної продукції, проектів або послуг, забезпечують залучення нових, зацікавлених користувачів. Новорічні вітання, екскурсія бібліотекою, сувеніри, фотосесія, чаювання чекали на нових щасливих читачів обласної бібліотеки для юнацтва.

«Сьогодні у нас розвіртуалізація інтернет-читачів, які взяли участь у бібліотечному конкурсі на нашій офіційній сторінці мережі фейсбук, та урочисто стали реальними читачами бібліотеки», – розповідає директор бібліотеки Алла Єфремова. – «Одне із основних завдань сучасної бібліотеки – промоція читання, поширення позитивної думки про читання, як звички, необхідних навичок, читання із будь-якого носія. Молодь, яка до нас приходить вже комп’ютерно грамотна, оснащена мобільними ґаджетами. Вона хоче брати багато і на відстані. Наша бібліотека має і дистанційне обслуговування, і звичайне обслуговування книгою. Сьогодні ми є з’єднувальною ланкою у громаді: між різними типами грамотності, культур, між поколіннями, які виросли в різних інфосередовищах, як традиційних, так і цифрових. Маємо надію, що цей рік буде щедрим для наших читачів».

Про інтереси та перші враження від «розвіртуалізації» дізнавались у переможниць бібліотечного конкурсу, які отримали щасливі читацькі квитки.

«Читання – одна із важливих частин мого життя, оскільки без книги не обходиться жоден мій день. Читаючи, поринаю у новий чудовий світ. Черпаю з книг натхнення, ідеї та поради. Якщо чесно, то я не прихильник електронної літератури. Друкована книга завжди краща!», – поділилась враженнями учасниця події студентка Яна Смирнова.

«Бібліотека для мене – це книги, зустрічі, квести та фестивалі. Сьогодні бібліотека стає центром спілкування для громади, ламає стереотипи та дивує нас різними іноваційними формами роботи», – розповіла власниця щасливого квитка бібліотекар-методист Марина Гавенко. 

«Якщо по секрету, то бібліотека для юнацтва завжди була для мене найкращою, – ділиться враженнями нова читачка, аспірант Софія Маслічук, – «Дуже сподобався новий інтер’єр краєзнавчого відділу особливою атмосферою та креативним оформленням. Дізналась багато нового про роботу бібліотеки, познайомилась із працівниками. Зрозуміла, що кожен із них живе своєю роботою, любить її, що дуже помітно у ставленні до нас, читачів».

Додаткова інформація