Станьте добрими ангелами для маленької Ангелінки

Як часто на емоціях я кидала, не задумуючись, фрази на кшталт «та набридло це кляте життя», «аніж так жити, то ліпше вмерти». Пусті суєтні слова здорових людей. Взагалі, людство умовно можна поділити на безліч груп, об’єднань, категорій – цим часто полюбляють бавитися соціологи. Але межа, котра відділяє нас, здорових, (ну… відносно здорових) від приречених – вона чи не найстрашніша. І про те, що за тією межею може раптово опинитися будь-хто. А все ж, нам не відгородитися від цієї проблеми, бо ось яка цікава штука: ті, хто опинився там, часто усвідомлюють, що якщо є дорога туди, значить можна знайти стежку назад, бо кінцева зупинка – лише одна, і від нас залежить, як довго ми будемо до неї добиратись. Так, як це зрозуміла семирічна Ангелінка Лисик, котра вже більше аніж півроку бореться за життя в онкогематологічному центрі Волинської обласної клінічної лікарні для дітей. Вона рано подорослішала – разом із поставленим діагнозом, але дуже мріє повернутись у країну дитинства. Ліпить з пластиліну прекрасну принцесу, відважного принца, доброго ведмедика і складає свою власну казку з обов’язковим «happyend». Ці та інші мультяшні історії Ангелінки ви можете побачити на сайті Волинської обласної бібліотеки для юнацтва або на сторінках бібліотеки в соцмережах. Проймають наскрізь, бо вони світлі, оптимістичні, сповнені віри в добро, зважаючи на контекст. Ми дуже хочемо допомогти дівчинці, родина якої витратила вже чимало коштів на лікування. Медики знову дають їй шанс, ціна якого - 25 тисяч гривень (10 вже зібрали).

Отож, наша сучасна юнацька бібліотека, за підтримки відділу благодійності та соцслужінь при УПЦ КП вирішила зорганізувати 17 червня відкриття фотовиставки молодих аматорів сучасної світлини «Мирне небо – мирне життя!». Свої особисті контакти, харизму та чуйне серце задіяла тут наш працівник відділу культури та мистецтв Любов Фрадинська, котра особисто знайома із Ангеліною та її мамою Ірою, часто навідуючи, морально підтримуючи цих життєлюбних людей. Саме вона звела докупи Олега Мелищука, Світлану Зозулю, Василя Ткачука, Артура Альошина та інших фотографів; саме за її ініціативою до імпрези долучився добре знаний композитор, гітарист Олександр Хмільовський, аби дати присутнім порцію якісної та душевної музики. А ми запрошуємо усіх небайдужих приєднатись до нас 17 червня о 12.00 і 15 червня о 12.00 (вхід до бібліотеки) – в цей день відбудеться неформальна фотосушка авторських світлин.

Станьте добрими ангелами для маленької Ангелінки разом із сучасною бібліотекою. Допоможіть їй повернутися у чарівний світ дитинства.

Лілія Бондарук

 

 

Додаткова інформація