Вебобмін досвідом «Адаптивний карантин: нові умови та форми роботи з молоддю», організований бібліотекою

 

01 липня бібліотека на платформі ZOOM провела вебобмін досвідом «Адаптивний карантин: нові умови та форми роботи з молоддю». У ньому взяли участь 32 бібліотеки області.

Модератор заходу директорка бібліотеки для юнацтва Алла Єфремова поділилася досвідом роботи установи в умовах карантину, відповідала на запитання учасників спілкування. Їх цікавили умови проведення конкурсу досліджень сакральних пам’яток «Духовні витоки Волині» серед районних (міських) централізованих бібліотечних систем та публічних бібліотек об’єднаних територіальних громад, який проводиться управлінням культури, з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації, обласним відділенням Української бібліотечної асоціації та Волинською обласною організацією Національної спілки краєзнавців України.

Про нові підходи до обслуговування користувачів розповіли бібліотекарі Локачинської, Маневицької, Старовижівської ЦРБ, міських філій Луцької МЦБС, Дубівської та Вишнівської публічних бібліотек ОТГ. Всі вони готові обслуговувати читачів на відкритих майданчиках та в приміщенні установ, оснащені захисними засобами, оволоділи методикою проведення онлайн заходів. Так бібліотека Вишнівської ОТГ практикує створення відео до Днів Конституції України, вишиванки, проводить онлайн-конкурс «Читацький марафон», який триватиме до 25 вересня та виявить кращого читача громади.

Учасників вебзаходу зацікавив майстер-клас з розробки роликів в програмі із монтажу відео від головної бібліотекарки Мирослави Будчик. Вона практично продемонструвала процес створення майстерки та відеосюжету про леді Ді. 

Вебобмін досвідом засвідчив, що бібліотеки Волині готові зустріти юних читачів новими цікавими формами роботи, як онлайн, так і при безпосередньому спілкуванні при послабленні карантину.

Додаткова інформація