«Зелена куля на долоні»: змагання в начитаності та ерудиції

07 квітня вихованці Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні взяли участь в екологічному бібліоквесті «Зелена куля на долоні», який провели працівники відділу читальних залів Волинської обласної бібліотеки для юнацтва. Це була захоплююча мандрівка на перевірку начитаності, ерудованості, витривалості та вміння грати у команді.

Учасники були поділені на 3 команди по 5 чоловік. Кожен з них мав кольорову емблему, яка визначала команду – «Друзі природи», «Небайдужі», «Greenpeace». Кожна команда обрала капітана. Щоб стати переможцем, усім членам команди треба було першими пройти 8 «станцій» та правильно виконати завдання. Локації станцій розміщувалися у різних відділах книгозбірні, які мали назву і були позначені на плані, який отримали капітани. У кожної команди був свій маршрутний лист, щоб не пересікатися одночасно на одній станції.

Гру розпочали зі станції «Старт», далі були: «Незвичні назви», «Знайди правильну відповідь», «Походження культурних рослин», «Хто це? Що це?», «Екзотичні фрукти», «Рослини з легенд» та «Фініш». Ліцеїсти вправно справилися зі своїми завданнями і захоплююче шукали відповіді на питання квесту за допомогою книг.

Найбільшу кількість балів отримала команда «Друзі природи» і заслужено отримали перше місце. Друге місце – команда «Небайдужі». З невеличким відривом у кількості набраних балів, третє місце дісталося команді «Greenpeace».

Бібліотека для кожної з команд підготувала призи та нагородила грамотами. Та, мабуть, для учасників найголовніше – активна участь, вміння грати у команді, дивовижна здатність долати труднощі та гарні знання з екології, охорони навколишнього середовища та пізнання свого краю.

Додаткова інформація