Прем’єра вистави за казкою Лесі Українки «Біда навчить!» та поетичні сімейні читання «Поезія є всюди, хоч не всяк її бачить…»

25 лютого, в день народження Лесі Українки, у бібліотеці було людно, гамірно та творчо. Готувалися до прем’єри вистави «Біда навчить!» за казкою Лесі Українки всі: актори дитячої театральної студії «Бешкетники» Палацу культури м. Луцька, керівник студії актор та режисер  Вадим Хаїнський, художник Олеся Іщук, батьки всіх студійців та бібліотекарі. Надзвичайна вистава про помилки в житті, які змушують нас замислюватись про життя, вчитись новому, жити по-іншому. Приємним переглядом вистави насолоджувалась наша чудова читацька аудиторія – десятикласники та вчителі гімназії №18, вчителі образотворчого мистецтва шкіл області – слухачі курсів з підвищення кваліфікації Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти. 

Юні актори та їхні батьки також подарували всім присутнім поетичні сімейні читання поезій геніальної української письменниці. Звучали твори «Давня весна», «Конвалія», «Казка про Велета», «Мріє не зрадь», «Твої листи…», поезії із циклу «Сім нот» тощо. Коли батьки і діти спільно долучаються до багатющої спадщини Лесі Українки, це означає одне – свідчення того, що її твори є сучасними і завжди єднатимуть покоління.

Додаткова інформація