Тренінг "З чого починається бізнес"

 

27 січня у бібліотеці чергове заняття "Бізнес-школи "Енергія змін" відбулось у формі тренінгу "З чого починається бізнес?".

День видався напруженим, але результативним. На цьому засіданні зі школярами було багато практичної роботи з маркетингу: актуалізували бізнес-ідею, створювали портрет клієнта та стратегію роботи з ним, розбирали відмінності товару та послуги, цінову політику та інше.

Присутні переконалися, що будь-яка справа починається з ідеї, саме так створюється і бізнес. У власну справу людина вкладає свою філософію і світобачення, натхнення і амбіції. Звичайно для продовження потрібна стратегія та план. Все треба прорахувати, обміркувати сильні і слабкі сторони, з’ясувати, де переваги, а де перепони. Не можна передбачити все, але можна передбачити багато.

Соціальний проект "Бізнес-школа "Енергія змін" реалізується за підтримки Луцької міської ради, генерального спонсора ПрАТ "СКФ Україна", Modern-Expo Group, книгарні "Руніка", ТЗоВ "Тенета", а також Волинського обласного центру зайнятості, управління освіти Луцької міськради та Волинської обласної бібліотеки для юнацтва.

Додаткова інформація