Всеукраїнський день бібліотек

З нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек до нашої книгозбірні дружньо завітали студенти-першокурсники ТК Луцького НТУ.

І зрозуміло, розмова велася про книгу, читання, про справжні перлини світової  та української літератури. А ще – про дивовижні екранізації, в основі яких художні тексти. Для більшості стало неочікуваним відкриттям, що улюблені фільми, виявляється, відзнімковані не просто за сценарієм, а в основі своїй мають перлини літератури. Під час зустрічі були переглянуті уривки з кінострічок, які отримали найвищу нагороду в кіноіндустрії – премію Оскар.

Усі присутні залюбки сперечались, обговорювали побачене й почуте, ділились враженнями. Все ж таки, що цікавіше, читати книгу і творити усвоїй уяві образи, чи переглянути гарно знятий  фільм? Однозначної відповіді ми не знайшли. Мабуть необхідно і книги читати, і переглядати їх оскароносні екранізації. Власне, це спонукає порівнювати, мислити, аналізувати, бо і фільм, і твір просякнуті гарними ідеями, створюють особливий настрій, підштовхують до роздумів… 

І головне, після зустрічі кожен мав можливість знайти гарну книгу і у вільний час насолодитися Читанням!!! 

Додаткова інформація