Відкриття благодійної виставки «Сармат. Другий фронт» відбулося!!!

26 вересня читальний зал бібліотеки був переповнений. Відбулося відкриття благодійної виставки «Сармат. Другий фронт» та збір коштів на лікування бійця батальйону «Айдар» Олега Твердохліба («Сармата»). Лікарі діагностували в нього онкозахворювання. Олегу вже зробили важку операцію в Черкасах. Попереду ще операції та важкий курс лікування.

Ця подія згуртувала мужніх, загартованих, обпалених війною, усіх побратимів Олега із славнозвісного «Айдару». Були присутні і бійці з інших бригад та добровольчих батальйонів.

Наразі в бібліотеці спільно з волонтерами відкрито благодійну фотовиставку, на якій продаються картини та світлини, пов’язані з військовим життям чоловіка. Також до фотовиставки долучився й інший боєць «Айдару» Руслан Кашаюк, який представив на продаж свої картини.

«Наша мета сьогоднішньої виставки – привернути увагу до проблеми бійця та зібрати кошти на лікування. Більше, ніж 400 тисяч потрібно йому на даний момент. До виставки долучилися художники, навіть діти-інваліди.  Початкова ціна робіт – від ста гривень», – зазначила головний бібліотекар Любов Фрадинська. Усі виручені кошти ми передамо дружині «Сармата». 

Щиро вдячні усім, хто взяв участь та розповів про силу духу, мужність та вольовий характер Олега. Зокрема його побратим – А.Омельчук, позивний «Сотник» сказав: «Хвилююче, що прийшло стільки людей. Олег з Андрієм  Нагаєм стали першими бійцями батальйону «Айдар». В нього був досвід, більше 200 стрибків з парашута. Вражає його відношення до людей, а більш щирої, покладистої людини важко знайти». Про нього розповідали кадри фільму «Сармат. Другий фронт», відзнятого спеціально в підтримку Олега (монтаж Р. Хоружий та М. Роспопа).

Підтримати бійця завітали і депутати Волинської обласної ради Михайло Імберовський, Григорій Павлович та Луцької міської ради Юрій Безпятко, Олександр Кравченко.

Музичний супровід дарували діти з Луцької музичної школи № 1 ім. Фридерика Шопена. Вразив виступ бійця 51 ОМБр, співака Олега Дмитрука.

Під час виставки були придбані фотороботи Олега Твердохліба, а також дивовижні роботи Руслана Кашаюка із серії «Айдар». Зокрема, Олександр  Харківський з побратимами придбали картини на досить значну суму та презентували їх Волинському краєзнавчому музею. Павло Ковальський придбав Гімн України вишитий бісером від Соломії Волох. Багато побратимів та друзів Олега просто клали гроші до скриньки.

Усі кошти від благодійного продажу робіт в сумі 11000 грн., вже передані Олегу Твердохлібу.

Олег усім передає слова вдячності за підримку, щиро дякує за таку увагу та обіцяє видужати обовязково!!! 

Виставка знаходиться в приміщенні бібліотеки для юнацтва і діятиме до 10 жовтня. 14 жовтня її перенесуть до Волинського краєзнавчого музею. Якщо ви бажаєте придбати картину, або фото, звертайтеся до бібліотеки.

 

 

 

Додаткова інформація