Квест «Шляхами історії славетного Лучеська»

20 серпня працівники бібліотеки взяли участь в проведенні заходів, приурочених святкуванню Дня міста. В дитячому містечку «Мадагаскар» Парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки відбулося надзвичайне дійство – дитячий розважальний фестиваль «Я – лучанин, я – лучанка», організоване Луцьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Бібліотека долучилась проведенням дитячого квесту «Шляхами історії славетного Лучеська».

Протягом кількох годин гри учасники мали можливість поринути у пригодницький незвичайний світ дитинства. Діти та дорослі із задоволенням послідовно виконували заздалегідь підготовлені завдання: розгадували шифри та ребуси, рахували горішки та якнайкраще намагались попасти по мішені, продовжували відомі приказки та прислів’я, замальовували ватман.

У лотереї-вікторині «Колесо історії» діти за допомогою лототрону самі обирали запитання про історію та сьогодення нашого міста. 

Це була чудова пригодницька гра, командна гра-пошук – рухлива та одночасно інтелектуальна, в ході якої учасники показали свою ерудицію та знання з історії та сучасності рідного міста. Були вручені подарунки найспритнішим та найзавзятішім від спонсорів дійства.

 

 

Додаткова інформація