Травневе засідання кіноклубу медіа-просвіти Docudays UA «На волі 2»

29 травня в читальному залі книгозбірні відбулося чергове засідання кіноклубу медіа-просвіти Docudays UA «На Волі, 2». Учасники дитячо-юнацької телестудії Палацу учнівської молоді переглянули та обговорили документальний фільм про права людини «Хоттабич та його команда» українського режисера Сергія Лисенка. Головний герой фільму Хоттабич в минулому за професією сталевар та фінансовий директор, а після Майдану разом із першим батальйоном Національної гвардії України поїхав до зони АТО як волонтер.

Присутні жваво ділились враженнями, обговорювали події на Сході України, про волонтерство та ті права, які порушуються зараз в зоні АТО. Дискутували про міжнародне право та відповідальність держав за їх порушення.

В обговоренні взяв участь Руслан Теліпський, громадський діяч, шевченкознавець, мандрівник, фотограф-монументаліст, засновник волонтерського руху «Меценати для солдата», який особисто знайомий з багатьма героями фільму. Він розповів присутнім про свою волонтерську діяльність, про те, з якими труднощами стикаються українські бійці, які повертаються додому після участі у війні на Сході. 

На завершення обговорення гість закликав присутніх до моральної, психологічної та матеріальної підтримки українських військових, до єдності та консолідації зусиль усіх громадян нашої держави в цей непростий час.

 

Додаткова інформація