Уроки революції – погляд у майбутнє

Трагічні дні в Україні, починаючи з листопада 2013 року, тривожать та не залишають байдужими жодного громадянина країни. За що ж боролися учасники Євромайдану і заради чого пожертвувала своїм життям Небесна Сотня?

Під час протистоянь у Києві загинули і наші земляки, ще зовсім молоді люди, які планували і мріяли, але не судилося, не встигли…

Ці люди – справжні патріоти, тому ми будемо згадувати та вшановувати кожного!

Саме тому, 22 лютого працівниками відділу культури та мистецтв була проведена зустріч з учасниками Революції Гідності «Уроки революції – погляд у майбутнє» для студентів ЛМБК. На зустріч були запрошені Активіст Євромайдану Павло Марчук із села Дерно Ківерцівського району. Він із тих людей, які більше працюють, ніж говорять. Не розповідає про свої плани завчасно — спочатку зробить. Так вчинив і тоді, коли поїхав на Майдан до Києва: мама дізналася, де її син, коли його поранили 20 лютого на Інститутській. Павло отримав 2 кульових поранення в плече і руку під час подій на Майдані. Хлопець півроку лікувався в Америці, а нині повернувся до буденних справ.

На захід був запрошений також о. Михайло, який завжди займає активну позицію до всіх подій в Україні. Протоієрей Михайло Бучак також є капеланом СНУ, активістом «Самооборони Волині», духівником організації, і разом з батальйоном «Айдар» не раз їздив на схід в зону АТО.

Студенти подякували гостям за цікаві розповіді та за мудрі настанови та подарували їм книги про Майдан.

Час іноді не в силі вгамувати душевні рани...забрати невимовний біль...отак і сьогодні в день важкий і трагічний, день пам'яті Героїв Небесної Сотні, на очах сльози, а в пам'яті постає Майдан, коли проносили тіла загиблих Героїв під звучання "Гей,пливе кача..." 

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

 

Додаткова інформація