Зустріч з героями

Сумна та осінь й сповита тривоги

За нашу землю, де бої ідуть.

Так хочеться скоріше перемоги,

Коли війська ворожі геть підуть

Ситуація на сході України дуже складна. Люди пізнали всі жахи, які несе з собою війна. А це – біда та безмежне горе…

Нам пощастило бачити мирне небо та жити повним життям, здобувати знання, працювати, планувати майбутнє… І ця можливість у нас є завдяки мужнім солдатам, які захищають нашу країну.

Саме з такими героями, учасниками бойових дій на сході, капітаном Воронко Ігорем Васильовичем і начальником штабу, першим заступником командира батальйону Рицко Ігорем Йосиповичем 23 жовтня о 14 годині відбулася зустріч  студентів Луцького коледжу рекреаційних технологій та права в стінах нашої книгозбірні.

Затамувавши подих дівчата та хлопці слухали про те, як українські бійці ціною власного життя  захищають свою землю та мільйони людей по всій Україні. Запрошені розповіли про себе, про військову службу та стан забезпечення належною військовою амуніцією, одягом, взуттям, продуктами харчування, засобами гігієни, про нелегкі дні на сході, про ціну дружби та зради, про своїх загиблих побратимів. Студенти мали змогу поспілкуватися, отримати відповіді на всі хвилюючі питання. Щирі відповіді, болючі спогади учасників АТО спонукали молодь замислитися про цінність життя та справжній патріотизм.

Присутні вшанували память загиблих воїнів хвилиною мовчання. Також передали на передову вітання  та теплі речі.

Зустріч з такими людьми вселяє надію, що в нашій країні все буде добре. Слава Україні! Героям слава!   

Додаткова інформація