Лютий 2014

Година ліричних роздумів "Любов лиш можна зміряти любов’ю" відбулася у відділі читальних залів 13 лютого о 15.00.

До одвічної теми кохання завжди зверталися поети і художники, композитори і скульптори, драматурги і філософи, письменники і барди. Не існує людини, яка б не мріяла про кохання. Так було, є і буде.


 

  Щорічно, напередодні Дня святого Валентина у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва  проходить відкриття благодійних імпрез. 12 лютого  сучасна бібліотека запросила на відкриття виставки «Паперове серце». На ній витинанки та валентинки представили студенти Інституту мистецтв СНУ ім. Лесі Українки, вихованці Мистецької школи Рубан’С, учні ЗОШ №25. Паперові сердечка, зроблені ними з особливою любов’ю та щирою теплотою.

         


   У суспільній свідомості, за умов подальшої гуманізації суспільства, все більшої популярності набуває ідея інтеграції в суспільство людей з особливими освітніми потребами і обмеженою працездатністю. Одна із складових, з якою  мають справу педагоги, психологи, батьки - це соціальна адаптація, тобто інтеграція  в суспільство, у процесі якої відбувається формування самосвідомості та рольової поведінки, здатності до самоконтролю й адекватних зв’язків і стосунків.

      На допомогу педагогічним колективам навчальних закладів, які безпосередньо працюють над вирішенням цієї проблеми, працівниками інформаційно-бібліографічного відділу спільно з Луцьким навчально-реабілітаційним центром видано рекомендаційний бібліографічний список «Соціальна адаптація дітей з особливими потребами».


 

     У відділі краєзнавства книгозбірні відкрита для всіх бажаючих творча майстерня «На – вчись!». У нас кожен зможе долучитися до чарівного світу декоративно-прикладного мистецтва, від традиційних видів – до сучасного Hand-made.

       

Додаткова інформація