Січень 2014


 

Всі міста мають свою історію. Влада кожної держави, до складу якої входило наше місто Луцьк, по-своєму перейменовувала його вулиці. Вальдемар Пясецький є унікальним дослідником, «академіком Старого міста». Саме завдяки його дослідженням лучани, волиняни, українці тепер знають історію Луцька та всі історичні назви його вулиць та майданів.

          


«Дотик Крутянського болю»

"Не побачите у нас рубців на спинах,

Не показували ворогу спини:

Не проси свободи на колінах!!!

А грудьми атаку ворога спини!!!", - акорди кантрі-рок гурту «Nebraska» остаточно прогнали від мене залишки зимового сну, коли я, за звичкою, налаштувала свій плеєр на хвилю улюбленого «Файного радіо». На тій же піднесеній хвилі пришвартувалась до свого робочого місця у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва, де сьогодні «ожила» книжкова виставка «Дотик Крутянського болю».

         


        «Соборна мати - Україна, одна на всіх, як оберіг», з такою назвою відбувся мультимедійний урок в читальному залі бібліотеки 22 січня об 11.30 год.. Присутні на заході ліцеїсти І курсу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою поринули у події тих далеких днів за допомогою мультимедійної розповіді, яка включала кадри документальної хроніки, світлини, документи, коментарі, музичний супровід. 

         


     В бібліотечній професії працюють особливі люди: талановиті, духовні, освічені та самовіддані. Такою є одна з найшанованіших постатей серед бібліотекарів Волині – Марія Михайлівна Мах. З її іменем пов’язана ціла епоха розвитку бібліотечної галузі як на Волині, так і в Україні. Вона – визнаний авторитет не тільки серед професіоналів, це людина закохана в свою професію, чимало зробила для підвищення її престижу.

         

Додаткова інформація