Бібліотека разом із партнерами долучилась квестом до всеукраїнської акції #ПротиДій

25 вересня Волинська обласна бібліотека для юнацтва разом із партнерами: Патрульною поліцією Волинської області, квестгрупою «QUEST WTF», спортивною академією «Капа», департаментом сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради, факультетом соціальної роботи та педагогічної освіти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки,  молодіжним центром «YouthСфера» долучилась до безстрокової всеукраїнської акції #ПротиДій та організували міський квест «Я – не товар!».

«Сенс гри в форматі квесту полягає в тому, що учасникам потрібно як можна швидше розгадати завдання, пов'язані з назвами вулиць Луцька. Мета завдання – знайти код, який допоможе перейти до наступного питання, і так до переможного кінця. Ми використали актуальну на сьогодні тему. Нашим учасникам в багатьох завданнях потрібно було думати: чи діяти самостійно, чи просити про допомогу поліцію», – розповіла розробниця квесту Лідія Гонтар.

Одна із локацій тематичної інформативної інтелектуальної гри була у бібліотеці для юнацтва. Учасникам потрібно було розгадати ребуси, знайти коди для того, щоб перейти на наступну позицію та оминути пастку, яку для них придумали організатори – підписання неправомірного контракту з порушеннями прав людини на роботу за кордоном.

«Торгівля людьми є одним з найбільш масових порушень прав і свобод людини. Сучасний світ глобалізується. Зростає взаємозалежність та взаємопов’язаність держав, нерівномірність соціально-економічного розвитку в регіонах світу, що і спричиняє небачене до цього часу поширення такого явища. В нашій бібліотеці часто проводимо для молоді заходи за цією темою. Сьогодні інноваційний захід із багатьма спонсорами та партнерами. Вдячна за надані призи для учасників нашим давнім партнерам: Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театру імені Т.Г.Шевченка та приватному підприємцю Володимиру Ліщині (кав’ярня «COFFEE ROOM»)», – зазначила директор бібліотеки Алла Єфремова.

Квест стартував біля головного корпусу СНУ імені Лесі Українки та завершився за чотири години у  бібліотеці для юнацтва. 

Незважаючи на негоду, всі команди успішно виконали завдання. Учасників та організаторів переповнювали позитивні емоції. Молоді люди навперебій розповідали про те, яких зусиль їм треба було докласти, щоб виконати певне завдання. Захід завершився спільним чаюванням, підбиттям підсумків та нагородженням команд-переможців.

Додаткова інформація