«Шлях до себе – шлях до успіху»

В Україні день 1 вересня з давніх-давен – не просто початок осені. Для мільйонів школярів, їхніх батьків, а також для вчителів це справжнє свято – День знань. І цього року українські школи відзначили його за новими традиціями.

Для учнів 10-Б (кл. керівник Сіраш І.В.) та 10-В (кл. керівник Цицюра Г.В.)  класів Луцької спеціалізованої школи  І - ІІІ ступенів №1 та учнів 9-Г класу гімназії №4 ім. Модеста Левицького(кл. керівник Сироватка Т.Ф.) він пройшов у читальній залі книгозбірні у формі інтерактивної години спілкування «Шлях до себе – шлях до успіху». Розмова йшла про мистецтво бути щасливим, про те як досягнути власного успіху, омріяної мети. Під час розмови учні познайомилися з найкращими книгами по практичній психології для підлітків, з цікавими ідеями, неймовірними історіями з життя реальних людей з різних частин світу.

Старшокласники із задоволенням перевіряли свої знання, відповідаючи на питання тесту «Чи здатні ви досягнути успіху?», розмірковували над тим у чому відмінність між «бути щасливим» та «бути успішним», порелаксували у грі «Чарівна крамничка».  

І зробили висновок – необхідно любити те, що робиш і крок за кроком рухатися вперед. Не зупинятися на досягнутому! Сучасній молоді будувати державу щасливих і успішних людей. 

Більше фото на блозі:

Інтерактивна година спілкування "Шлях до себе - шлях до успіху".

День знань в бібліотеці.(Луцька спеціалізована школа №1).

Додаткова інформація