Інтерактивний семінар для старшокласників «Моє покликання»

3 квітня в читальному залі бібліотеки відбувся інтерактивний семінар для старшокласників «Моє покликання», проведений в рамках комунікативного клубу для підлітків і їх батьків «Думай. Дій. Досягай!», організований бібліотекою в співпраці з ВОГО «Велес+».

Ведучими семінару виступили психолог Тетяна Романова та педагог Світлана Басюк.

Яку обрати професію? Куди піти навчатися? Навіщо це потрібно? ці та багато інших тем, порушувалися під час його проведення. Учасникам було цікаво дізнатися та почути відповідь на такі питання як:

- виявити власні здібності

- визначитися з професійною сферою

- визначити свій потенціал досягнення успіху в обраній професії

- віднайти сильні сторони і навчитися правильно розвивати їх.

Окрім визначення пріоритетної сфери діяльності, учасники змогли протестувати свої психологічні особливості, дізнатися про себе багато цікавого, виявити приховані здібності. Окрім того, навчалися відрізняти своє покликання від ремесла, спеціальність і посаду від поняття «професія». Головним стимулюючим фактором є те, що 99% нашого успіху визначають фактори: усвідомлення мети, шляхів її досягнення та відповідальності цього кроку.

Семінар проводився з групами, що дозволило опрацювати усі вправи та тести з кожним учасником. Відбулось змагання груп щодо мотивації у виборі професії.

Додаткова інформація