Артстудія "Пятерня"

 

 

Артстудія "Пятерня" : БогЗнаДеНакулічкове Царство : малюнок. – Луцьк : [б. в.], 2010. – 27 с.

 

 

 

 

Дитяче мистецтво - світле, живе, безпосередньо - щире.

Арт-студія «ПЯТЕРНЯ» - це справжній осередок творчості малечі. Заняття проходять за авторською програмою художниці і керівника студії, члена ВО НСХУ Тетяни Мялковської. Кожен урок - це приємні несподівані відкриття, цікаві історії і казки, які переплітаються між собою і оживають в роботах дітей.

Виявляється, що можна малювати двома пензлями відразу, щоб зобразити крила метелика. Можна керувати підданими цариці Графіки, які лягають на папір крапкою, лінією і плямою, вимальовуючи вулиці і тіні людей та будинків.

В віці 5 років малеча володіє олівцем краще ніж словом. Світ- новий, дивовижний, і малюки намагаються створити справжню концепцію спостереженого ними життя.

Роботи дітей - дзвінкі та галасливі. Маленькі митці не обмежуються змістом чи головною ідеєю, події відлунюються кожних наступних творах, неначе в забавлянках. Малюнки багатомовні та сповнені музичності, бо для дитини не має ними меж. Окремі твори малих художників - лише кадри єдиної величезної картини, що вони малюють усе своє дитинство. Все рухається і живе своїм особливим життям.

Діти виявляють природний дар, талант, який не обмежений основою образотворчої грамоти. І головне завдання «ПЯТЕРНІ» - захистити майбутнє покоління від болючих процесів руйнування творчої особистості.

Також багато студентів, теперішніх і колишніх, зокрема випускники Тетяни Мялковської, знаходять мистецький осередок в «ПЯТЕРНІ». Для творчої молоді та вже маститих художників організований «вечірній малюнок», де проходить обмін досвідом, талантами та натхненням, робота з натурою, колоритом, народжуються та реалізовуються нові задуми і проекти. 

«ПЯТЕРНЯ» стала своєрідною колискою, в якій можуть здійснюватись мрії дітей та дорослих, де не має меж і все всім під силу, де співає і літає дух творчості, де всім раді, де панє мистецтво світле і живе.

Додаткова інформація