День Франції у бібліотеці

15 травня розпочався Тиждень Європи в бібліотеці під назвою «Країни Європи: дізнайтесь більше». Для відвідувачів його відкриття розпочалося з  інформ-виставки в читальному залі «Європейський Союз – дізнайтесь більше», яка знайомить всіх, хто хоче дізнатись більше про країни, що входять до складу цієї організації. Література показує яка Європа багатолика: єдина, близька, велика…

В холі бібліотеки відкрито виставку літератури «Роман з Францією» – однієї з країн ЄС. Ми ставили за мету – розширити коло бачення наших відвідувачів. Коли ми думаємо про Францію, в першу чергу, представляємо Париж, а після цього – вишукане вино і кухню, унікальні пейзажі і світське життя.  Не можна уявити цю країну без її прекрасних і різноманітних ландшафтів, які віками надихали і продовжують надихати великих письменників, художників і поетів – це величезні гірські хребти, зелені поля і протяжна смуга моря. Подивіться на Францію без Парижу, і ви побачите, наскільки красиві інші місця країниІ яка багата її культура.

Для відвідувачів було презентовано бібліографічний  посібник «Життя у французькому стилі», який побудований на ресурсах  з фонду книгозбірні.

Жвавий інтерес та дискусію викликав відеосюжет «12 цікавих фактів про Францію: туризм, історія та французи» у слухачів курсів Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти. Старшокласники школи гімназії № 21 спробували свої навички до творчості, зреалізувавши їх під час майстер-класу з виготовлення символіки Євросоюзу. 

Тож вирушаємо в наступну подорож – країну Італію.

 

Додаткова інформація