Жовтень 2015

Канікули – це класно! Канікули – це зустріч з друзями! 28 та 30 жовтня в стінах нашої книгозбірні зібралися всі бажаючі на чергові майстер-класи  в рамках проекту «Україна починається з мене». Юні майстри, працюючи над виготовленням віночків-оберегів та  пташок з ниток,  виявили майстерність, вправність, віддали теплоту своїх сердець. Вони також долучилися до акції «Напиши листа солдату». Поробки та листи будуть вкладені в сухпайки для воїнів АТО, які формує ГО «Самооборона Волині».

  

Чекаємо нових зустрічей під час зимових канікул!

 


Галина Вдовиченко презентувала роман «Маріупольський процес» у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва

     А ви помічали, що контури України дещо нагадують обриси пса? «Он викручена лінія заходу – профіль собачої морди, нахиленої до грудей. Короткі лапи – Одеська область та Крим. На півночі, де Чернігівщина, – спина зі складеними крилами. Крилатий пес, пес-пташеня перед стрибком». Пес, якому ампутували задні лапи. Тепер він не може стояти, тому мусить розправити крила, ген туди, аж до Москви, й злетіти…

           


У нашій книгозбірні проходять "Волинські літературні вівторки"

      Обласна бібліотека для юнацтва та лекторій "Красиве і корисне" Тернопільської обласної організації Національної спілки письменників України протягом жовтня поточного року проводять спільний просвітницький проект. Кожного вівторка шанувальники інтелектуального відпочинку і красного письма можуть прослухати лекції про давню і сучасну літературу Великої Волині.

         


«Крим – земля українська»

– під такою назвою 15 жовтня 2015 року в обласній юнацькій бібліотеці відбулася зустріч вимушених переселенців із Криму зі студентами 3-го курсу Луцького базового медичного коледжу.

Учасники знайшли кілька годин, аби завітати до бібліотеки й трішки розповісти про своє життя «до» і «після» анексії.


Цьогоріч День захисника Вітчизни українці святкуватимуть 14 жовтня в день Покрови Пресвятої Богородиці, в День українського козацтва й в офіційний день створення УПА. Необхідність захищати Вітчизну, боронити соборну українську державу виникла ще в1919 році і триває, на жаль, і донині.

Сьогодні на зустріч з Марією Іванівною Ткачук завітали до нашої читальної зали учні 10-х класів НВК №9 м. Луцька. Марія Іванівна – станична обласного осередку Всеукраїнського братства ветеранів УПА, жінка з феноменальною пам’яттю та почуттям гумору.Акція «Книга-інтрига»!

У Волинській обласній бібліотеці для юнацтва можна отримати нову книгу в обмін на кілька власних прочитаних книг в рамках акції «Книга-інтрига». Її ініціатором  та спонсором є  компанія ТМ «Дмитрук».

      Умови акції: читачі можуть принести до бібліотеки не менше двох цікавих у гарному стані  книг з власної бібліотеки та отримати новукнигу популярного сучасного українського автора. Цим заходом ми хочемо зацікавити лучан сучасною українською літературою.

              


 

Додаткова інформація