Снігова королева

22 грудня у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка відбулася  музична вистава «Снігова королева», в рамках благодійного проекту «Творчість заради життя» Волинської обласної бібліотеки для юнацтва. Мета якого благодійність – збір коштів на допомогу дітям-пацієнтам онкогематологічного відділення Волинської обласної дитячої лікарні.

Присутні поринули у новорічну казку разом з вихованцями StudioN.Zh., балетної студії «Жизель», художніми гімнастами з КЗ ДЮСШ №2, юними акробатами з ДЮСШ №1, учасниками ансамблю бального танцю «Феєрія» ЗОШ №13, учасниками зразкового ансамблю бального танцю «Лілея» ЛЗШ №11-колегіум та танцювального колективу «ONEWAY» Маяківського НВК «ЗОШ-інтернат, лінгвістичний ліцей». Яскраві, креативні костюми, декорації та граційні виступи юних артистів перенесли глядачів у дивовижний новорічно-казковий світ. Зал театру був заповнений повністю. На виставу прийшли як діти, так і дорослі.

Перед початком  вистави, відбувся благодійний ярмарок дитячих робіт, на якому продавали малюнки, аплікації, орігамі, вишивання, ліплення та інші  поробки, виготовлені власноруч. Частина робіт через ТМ «Дмитрук» були передані від вихованців Липлянської, Володимир-Волинської, Головненської шкіл-інтернатів. 

Всього під час акції зібрано  17 001 грн., з них 12 001 грн. зібрано в скриньки і ще 5 000 грн. передано благодійно від ТМ «Дмитрук». Всі кошти передані на потреби маленьких пацієнтів онкогематологічного відділення Волинської обласної дитячої лікарні.  Організаторами благодійної музичної вистави були Волинська обласна бібліотека для юнацтва, StudioN.Zh та громадська організація «СтопРак».

Інформація про виставу у друкованих виданнях:

 

Додаткова інформація