Березень 2014

Шановне студентство!

Бібліотекою підготовлено бібліографічні посібники серії «За сторінками підручника ХХІ століття»: «Кон’юнктура міжнародних фінансових і товарних ринків» та «Неурядові організації світу» (у 2 ч.).

Передусім, вони видані на допомогу студентам факультету міжнародних відносини Східноєвропейського університету імені Лесі Українки. 

Читачі бібліотеки можуть одержати електронні версії покажчиків. 


     27 березня читачі нашої бібліотеки спілкувались з львівською письменницею, журналісткою Галиною Вдовиченко. З уст пані Галини ми почули багато цікавого про її творчу кухню, історію створення її романів. 

         


     17 березня директор Волинської обласної бібліотеки для юнацтва М. Мах взяла участь у вечорі пам’яті, присвяченому десятій річниці упокоєння митрополита Луцького і Волинського Якова (Панчука), що відбувся у стінах Волинської православної богословської академії.

       


      13 березня  о 12.00 в читальній залі Волинської обласної бібліотеки для юнацтва відбувся коментований показ відеопрезентації «Волиняни-лауреати Шевченківської премії». На зустріч з читачами книгозбірні запрошені члени Національної Спілки письменників України  Петро Кралюк, Ольга Ляснюк, Андрій Криштальський. 

       


      Ви пробували коли-небудь створити кросворд? Тоді Вам просто необхідно зустрітись та поспілкуватись з людиною, для якої  складання тематичних кросвордів стало захопленням  всього життя, своєрідними сеансами психотерапії  та підтримкою інтелектуального та світоглядного тонусу. Вам треба познайомитись з авторкою збірника кросвордів «Думи мої» Надією Зозулею, презентація якого відбулась в читальній залі нашої книгозбірні  11 березня. 

         


   Творча зустріч шевченкознавця Руслана Теліпського відбулась з користувачами  Волинської обласної бібліотеки для юнацтва студентами Луцького педагогічного коледжу та журналістами. Захід під назвою «Світ з Шевченком» присвятили 200-річчю від дня народження великого Кобзаря. Присутні ознайомились із незвичайним хобі пана Руслана, переглянувши створений ним 20-хвилинний відеоролик. Пізніше усі охочі могли запитати у Руслана про все, що цікавить – починаючи від Тараса Шевченка і закінчуючи правилами автостопу. 

        


 


    «Коли вішають на стіну, коли роблять святого, тоді перестають читати» – мудрі слова світлої пам’яті актора Богдана Ступки про Тараса Шевченка своєрідним рефреном прозвучали на літературно-музичному вечорі «На прощу до Тараса», котрий відбувся 5 березня у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва. Ні, ми не намагались зняти зі стіни те зображення та щось комусь довести чи заперечити. Кожен має право на власне розуміння шани та оцінку творчості. Для когось – духовний батько нації, для інших – вільний та бунтарський дух.

       

Додаткова інформація