ЩОБ ЗВІЛЬНИТИ МІСТА

 

Під такою назвою 17 листопада відбувся творчий благодійний захід для збору коштів на потреби ЗСУ у бібліотеці у хабі «Мераба» в співпраці «Eleos Volyn».

Розпочав захід камерний оркестр Волинського акадмічного обласного музичного драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка "ESPRESSIVO", головний диригент заслужений артист України Микола Гнатюк, солістка - артистка драми Софія Матюшенко.

Модератор заходу Любов Фрадинська зауважила, що доля України, як і доля всього цивілізованого світу, тримається зараз на неймовірній хоробрості українських воїнів, які потребують нашої допомоги.

Після чого про віру у ЗСУ прочитала свої оптимістичні вірші талановита поетка Любава Казмірчук. Вона психологиня Медичного центру реабілітації учасників бойових дій ЛТГ, зараз допомагає психологічно відновлюватись захисникам після поранень.

Присутній на заході очільник волонтерського проекту «Меценати для солдата» Руслан Теліпський подякував Любаві Казмірчук за її посвяту родинам Небесного Легіону та зробив свій внесок для видання її збірки поезії.

Усіх глядачів потішив чудовий спів Тетяни Ярошик та її вихованців: вокальної студії «Spivanocka sow».

Тетяна Ярошик – президентка Асоціації сценічних мистецтв, солістка оркестру музично-драматичного театру ім. Тараса Шевченка, викладачка вокалу, керівниця ансамблю «Spivanochka» Луцької музичної школи №1 ім. Ф. Шопена і просто жінка, яка творить історію тут і зараз, та вчить своїх вихованців допомагати іншим та читати книги.

Директорка ВОБЮ Алла Єфремова запевнила, що і надалі у стінах книгозбірні, будуть проводитися подібні заходи, адже, гуртуючись, ми зможемо багато.

 

Додаткова інформація