У бібліотеці розпочато новий проєкт «#Урок_літератури_на_Волі_2»

 

09 серпня у читальній залі бібліотеки літературним уроком «Міфи Давньої Еллади» для учнів-шестикласників Луцького ліцею №14 імені Василя Сухомлинського розпочато новий проєкт «#Урок_літератури_на_Волі_2». Незважаючи на канікули до бібліотеки завітали учні зі своїми педагогами Наталією Каліш та Наталією Юрковською.

Працівники відділу читальних залів головні бібліотекарі Олена Власюк та Марина Місюк познайомили учнів ліцею з історією та культурою Давньої Греції. Вони дізналися: коли і як виникли міфи про олімпійських богів та богинь, страшних велетнів та потвор, про подвиги наділених надприродною силою, сміливістю та спритністю людей-героїв, а також про змагання славетних грецьких поетів, співців та музикантів.

Враження підсилили перегляди відео «Міфи про пори року», «Міф про Дедала та Ікара», «Орфей та Еврідіка», «Міф про Тесея» та інші.

Своєрідним іспитом для наших юних друзів стали питання вікторини «Олімпійські боги». Ми переконалися, що школярі  все добре засвоїли і правильно відповіли майже на всі питання про грецьких героїв міфів.

Увазі ліцеїстів була представлена книжково-ілюстративна виставка «Подорож у сиву давнину: Легенди та міфи Стародавньої Греції». Особливо зацікавила школярів книга «Міфи для дітей: 20 найпопулярніших грецьких міфів» К. Гжегожа, а також – «Олімп» та «Європа» серії «Міфи і легенди Греції» (упорядник Степаненко В.).

Сьогоднішній урок став підтвердженням: знання ніколи не бувають зайвими. В підсумку говорилось про надзвичайне значення давньогрецької міфології для розвитку європейської цивілізації. Адже вона вже чимало століть надихає на творчість письменників, художників та композиторів усього світу.

Додаткова інформація