Помилка
  • JUser::_load: не можу завантажити користувача з ID: 61

Серпень 2017

 

Україна святкує подвійне свято – День Державного Прапора та День Незалежності. Наша Вітчизна, – свята земля, рясно полита кров’ю українських патріотів, які віддали життя за краще майбутнє для наступних поколінь.

В День Державного Прапора користувачі бібліотеки в читальному залі здійснили відеоподорож «З Україною в серці». Наш прапор – це найдорожчий символ, символ свободи і волі, віри та сили українського народу. 

24 серпня, саме в  День Незалежності, біля приміщення книгозбірні проходила бібліотечна акція «З днем народження, Україно». Бібліотечні працівники святкували цей день урочисто та з креативом. Моя рідна, пахуча, духм'яна, квітуча, родюча – з Днем Народження!!!

 


 


День поліції з бібліотекою

     4 серпня, на прилеглій території біля приміщення бібліотеки, було дуже гамірно та цікаво. Зібралися діти, користувачі бібліотеки та перехожі лучани, адже сьогодні свято – День Національної поліції України. З січня 2016 року, часу створення Національної поліції Волині, творчі та партнерські стосунки поєднують бібліотеку з патрульною поліцією міста.

            

 

Додаткова інформація