Січень 2015

30 січня 2015 року відділ краєзнавства Волинської обласної бібліотеки для юнацтва спільно з учнями Луцької ЗОШ № 20 та студентами Волинського технікуму Національного університету харчових технологій, а також за участю молодої луцької поетеси Оксани Ганущак (псевдонім Оксана Вдячна) провели історико-мистецьку годину з коментованою відеопрезентацією «Відомі жінки минулого і сучасності».


З нагоди відзнаки Дня Соборності та Дня памяті героїв Крут у відділі читальних залів традиційно відбулися зустрічі з вихованцями Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Мультимедійний урок «України ми ж не прагнем десь – на Вкраїні хочем України» та коментований мультимедійний показ «Юні оборонці Батьківщини» допомогли поринути у події тих далеких днів та провести паралелі з сучасністю.Мультимедійні розповіді включали кадри документальної хроніки, світлини, документи, коментарі та музичний супровід. 

Присутні на заходах познайомились з матеріалами бібліотечних виставок  «Нам берегти тебе, Соборну і єдину. І нам твою історію творить» та «Бій під Крутами. Як це було?».


 

29 січня 2015 року в читальній залі бібліотеки в рамках угоди про співпрацю з Волинським інститутом післядипломної педагогічної освіти відбулося засідання за круглим столом за участю працівників книгозбірні та вчителів музичного мистецтва та художньої культури шкіл області. На ньому розглядались важливі аспекти життєвого та творчого шляху видатного польськогокомпозитора зі світовим імям Фридерика Шопена. Модератором заходу була методист відділу виховної роботи інституту Червінська Наталія Леонтіївна. 

 


 

15 січня у рамках співпраці Волинської обласної бібліотеки для юнацтва та Волинської православної богословської академії відбулася робоча зустріч у Камінному залі ВПБА. В ній взяли участь т.в.о. директора - Єфремова Алла Сизонтівна, Прийма Катерина Адамівна – завідувач науково-методичного відділу, Ількевич Надія Аркадіївна – завідувач інформаційно-бібліографічного відділу, Фрадинська Любов Володимирівна – головний бібліотекар відділу культури та мистецтв і ректор ВПБА – прот. Володимир Вакін та проректор знауково-дослідницької роботи ВПБА – свящ. Ярослав Черенюк та завідувач бібліотеки ВПБА – Кованська Катерина Олексіївна  Під час зустрічі було обговорено конкретні заходи щодо плідної співпраці на поточний календарний рік.

 


 

16 січня в приміщенні читальної зали Волинської обласної бібліотеки для юнацтва відбувся майстер-клас по виготовленню оберега "Домовичок" (із серії "Новорічні радощі" в рамках проекту Творча майстерня "На-вчись!").

На майстер-класі під час зимових канікул були задіяні учні луцьких шкіл.

Допитливі учасники змогли не тільки виготовити кожен свій домовичок, але й долучилися до написання листівок-поштівок ровесникам на Схід "Єднаймося, всі, українці".

Майстер-клас організувала та провела провідний бібліотекар О.В.Коба.

Додаткова інформація