Міжнародний проєкт «ПІРАМІДА КНИГ/PIRAMIDA KSIĄŻEK» в дії

 

Втретє в цьому році читачі Волинської обласної бібліотеки для юнацтва спілкуються зі своїми друзями, партнерами – школярами та їх наставниками в межах  Міжнародного проєкту «ПІРАМІДА КНИГ/PIRAMIDA KSIĄŻEK».

20 березня, у день весняного рівнодення, зустрічали весну разом, адже відбувся черговий Zoom-урок за участю учнів та гостей з трьох країн.

Завдяки старанням наших партнерів з Великої Британії та Польщі учасники мали можливість поспілкуватись з чудовими гостями, які розповіли підліткам про свій професійний шлях:

– неймовірно позитивна пані Ілона  працює зараз вчителькою математики. Вона підтвердила свою кваліфікацію педагога, закінчила додаткові спеціальні курси та викладає старшокласникам математику в Англії. Не боїться труднощів та свого часу зрозуміла, що варто використовувати весь свій попередній досвід

– пані Ева, родом з Коніна, зараз працює в Італії. Її робота пов'язана з кіновиробництвом. Залюблена в свою справу, що стала справжнім покликанням і дає можливість подорожувати та працювати у різних містах і країнах

– пані Александра зробила чудову кар'єру в ІТ і зараз працює інженером безпеки в провідній компанії в якій проходила і стажування. Має достатньо відваги, щоб починати будь-яку справу і не боїться викликів.

Спікерки мотивували слухачів прикладами з власного життя, розповідали про хобі та улюблені книги.

Школярі ЗОШ №17 з Луцька, з якими юнацьку бібліотеку поєднує давня співпраця, мали ще одну нагоду удосконалювати свої мовні навички такого міжнародного спілкування. Організаторка заходу від України, головна методистка Волинської обласної бібліотеки для юнацтва, переконана, і вважає: «В нашому глобалізованому суспільстві для дітей – це шлях до культурного  порозуміння, пізнання один одного, а такі уроки стирають певні мовні бар’єри».

Підлітки переглянули спільну міжнародну презентацію мотиваційних книг відомих людей, які є в українських, польських та британських бібліотеках та отримали поради – як невпинно нарощувати свій потенціал, який допоможе реалізувати себе; пробувати і не боятись змінювати професії чи набувати нові кваліфікації.

Як домашнє завдання – учням запропонували пройти тести: вибору професій та визначення умінь/навичок.

Модераторами сьогоднішньої зустрічі були Joanna Sikorska (Велика Британія), Karola Glasner (Республіка Польща)

Дякуємо партнерам з Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Gdańsku-Filia w Kościerzyniei Учням з Polska Szkoła Przedmiotów Ojczystych im. Św. Kazimierza (Велика Британія) разом з підлітками з Коніна, Гдині (Республіка Польща) та Луцька (Краяни - газета школи 17, м. Луцьк).

Додаткова інформація