Помічник патрульного

 

1 грудня 2020 року партнерський проєкт «Помічник патрульного» Волинської обласної бібліотеки для юнацтва та Громадської організації «Молодіжна Платформа» отримав відзнаку  «Краща практика молодіжної роботи – 2020» на Четвертому форумі молодіжних працівників і працівниць в Україні.

Керівник та автор ініціативи Оксана Романюк, головний методист Волинської обласної бібліотеки для юнацтва, молодіжний працівник, випускниця курсу «Громадянська освіта для молодіжних працівників» зазначила, що хоч реалізація грантової практики завершилась, та бібліотека і патрульні планують працювати далі та масштабувати проєкт на інші ЗЗСО міста.

«Конкурс кращих практик молодіжної роботи приємно вразив колег з Міністерства культури та інформаційної політики. Дуже багато цих практик, і це надважливо, спрямовані на партнерство між громадянським суспільством і владою. Ми показуємо наскільки є ґрунтовною молодіжна політика і молодіжні ініціативи в Україні», – промовив під час церемонії нагородження Олександр Ярема, державний секретар Кабінету Міністрів України.

Проєкт «Помічник патрульного» реалізовували з 20 листопада 2019 року по 20 лютого 2020 року, він став переможцем конкурсу проєктів «Громадських ініціатив молодіжних працівників» та отримав  фінансування 56 тис грн, наданого Неурядовою організацією «Сучасний Формат» Обласній молодіжній громадській організації «Волинський Інститут Права» в рамках підтримки громадських ініціатив випускників курсу «Громадянська освіта для молодіжних працівників», що здійснюється за підтримки ПРООН та Міністерства закордонних справ Данії.   

Проєкт об’єднав у співпраці: ГО «Молодіжна Платформа», Управління патрульної поліції Волинської області Департаменту патрульної поліції, Волинську обласну бібліотеку для юнацтва та учнівську раду КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 Луцької міської ради».

Метою проекту було допомогти учням створити безпечне освітнє середовище у ЗЗСО 17: визначити проблеми, налагодити співпрацю школярів з патрульною поліцією, покращити комунікацію між учнями та між педагогами і учнями.

Основними досягненнями проекту є приріст довіри учнівської молоді до патрульних, який після тренінгів склав 36% та Помічники патрульних охопили Уроками Безпеки – 367 осіб (учнів1-7-х класів Луцької школи № 17).

 

Посилання на відео, фотоальбоми, тощо, які стосуються проєкту

https://www.instagram.com/pomichnyk_patrulnogo/?igshid=1w50e2k70dhlf&fbclid=IwAR0ToQxx59u8Np5tmjw84DQ2HK8a739LEv2SI5liztw3P9F6GPIYUetliHk

https://www.facebook.com/watch/?v=1076643909366733

https://www.facebook.com/watch/?v=3021730947837500

Додаткова інформація