Знайомство з бібліотекою: безмежний світ можливостей

 

17 вересня студенти коледжу Луцького інституту розвитку людини університету «Україна» проходили навчання-знайомство на базі книгозбірні. Для студентів були представлені всі ресурси – документні, інформаційні. Мова йшла про те, як практично і що можливо використати сьогоднішньому студенту зі спеціальності «Право» з навчальної дисципліни «Архівознавство», скориставшись бібліотекою.

Завідувачі відділів детально ознайомили з методикою формування фондів, їх використанням через інформаційної технології, а саме: через електронний каталог, електронну бібліографічну базу даних бібліотеки, дистанційне  обслуговування віддаленого користувача. Познайомили їх з цілим рядом інноваційних форм, що приваблюють користувачів та популяризують бібліотеку серед молоді.

 

Можливості бібліотеки переконали, що світ знань, які пропонують книги – безмежний, і варто постійно вчитись, щоб знати більше.

Сподобалось відвідувачам екскурсія бібліотекою, особливо позитивні враження справили відділи краєзнавства та книгосховища.

Додаткова інформація