Бібліотекарі разом із патрульними навчали пішоходів свідомості

 

06 вересня бібліотека, Патрульна поліція Волинської області та Департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради спільно організували у місті громадську акцію «Свідомий пішохід».

«Сьогодні наше завдання – привернути увагу до безпеки на дорозі на вулицях Луцька. У місцях, де пішоходи найбільше порушують правила дорожнього руху, ми разом із іншими волонтерами закликаємо їх цього не робити. Таким чином, спільно із патрульними допомагаємо підвищувати обізнананість населення та розуміння основних факторів ризику ДТП за участі пішоходів», – розповіла Мирослава Будчик, головний бібліотекар, організатор події.

З пішоходами спілкувалися на кількох локаціях: проспектах Грушеського та Соборності, Киїївському та Театральному майданах.

В цей день патрульних підтримували бібліотекарки та студентки-волонтерки педагогічного факультету Східноєвропейського університету – біля переходів вони тримали плакати із закликами дотримуватись правил дорожнього руху та усім свідомим пішоходам роздавали світловідбиваючі браслети.

У другій половині дня на Театральному майдані відбулась заключна частина акції – демонстрація на інформаційному табло соціальних відео від патрульних поліцейських та майстерка із виготовлення флікерів.

Учасники акції та патрульні проводитимуть такі акції ще не раз, для того, щоб охопити більше пішоходів та підвищити свідомість усіх учасників дорожнього руху.

Фото офіційної сторінки Патрульної поліції Волинської області у Facebook

Додаткова інформація