Проект «Класика сьогодні» в бібліотеці

Вже зовсім скоро Україна відзначатиме день народження улюбленої письменниці Лариси Петрівни Косач. 19 лютого в бібліотеці було проведено театралізований урок рідної літератури із заслуженим артистом України Василем Грибом, що був присвячений творчості Лесі Українки. Читали драматичну поему  — єдиний твір письменниці, який базується на українській історії  —  «Бояриня».

«Треба зазначити, що звернення до драматичної поеми «Бояриня» — культового твору для української інтелігенції, стало можливим лише в останні десятиліття. Театр в якому я працював, перший в Україні зробив постановку ще на початку 1991 року, — розповів Василь Пилипович. — За радянських часів тільки читання цієї поеми, не кажучи вже про її розповсюдження чи заохочення до знайомства з нею, загрожувало навіть втратою роботи чи соціального статусу. Пишаюсь тим, що 10 років свого життя віддав «Боярині» на сцені».

Також для учасників події, читачів бібліотеки, десятикласниць Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні, Василь Пилипович провів яскравий, неймовірно насичений майстер-клас сценічної мови.

 

Більше фото з події тут 

Додаткова інформація