День патрульного поліцейського в бібліотеці


15 грудня живим спілкуванням зі студентами Луцького вищого професійного училища №9 розпочався День патрульного поліцейського у нашій бібліотеці. У рамках програми «Поліс» молоді люди спілкувалися із патрульними поліцейськими Луцька та переглянули соціальні ролики про насилля, безпеку, як на вулиці, так і на дорозі. Підготовлені відеосюжети вчать бути законослухняними та небайдужими. Особливу увагу поліцейські звернути на питання домашнього насилля, яке є поширеним явищем.

П'ятеро патрульних поліцейських Луцька, які завітали до бібліотеки, спілкувалися у форматі «Жива бібліотека». Сформованим групам поліцейські почергово протягом сету (10 хв) розповідали про свою роботу та відповідали на питання.

На читачів та людей, які шукають роботу, чекала профорієнтаційна сесія «Піду в поліцію», яку провели спільно із Луцьким міським центром зайнятості лейтенант патрульної поліції Ольга Шмігель та речник патрульної поліції Ольга Бузулук.

День патрульного поліцейського завершився презентацією проекту «Карта міста Луцька безпечного для дітей». Школярі КЗ «ЛНВК ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. – правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою» спільно з вчителями та поліцейськими створювали безпечну карту нашого міста. На карту діти наносили позначки небезпечних об’єктів.

Модераторами заходу були працівники бібліотеки Оксана Романюк та Олена Власюк.

День поліцейського вдався! Читачі чекають нових зустрічей з правоохоронцями в програмі «Поліс».

Додаткова інформація