Помилка
  • JUser::_load: не можу завантажити користувача з ID: 140

Тематичний вечір «Небайдужі серця»

21 листопада в читальному залі бібліотеки відбулася тематична імпреза «Небайдужі серця», присвячена доброзичливим людям, волонтерам, для яких проявляти добро, милосердя іншому –  їхнє життя, інакше вони не мислять собі існування на цій землі. Учасниками заходу стали учні Луцького центру професійно-технічної освіти та Лаврівської ЗОШ Луцького району. Зовсім невипадково була вибрана і дата, бо саме в цей день Україна відзначає День Гідності та Свободи. Нині волонтерський рух на українських теренах набрав нових потужних обертів у зв’язку з подіями, пов’язаними з Євромайданом та ситуацією на Сході нашої держави, в зоні АТО. В сучасних реаліях доброчинність на громадських засадах стала благородною справою, особливо  допомога бійцям АТО та їх родинам.

 Якраз про це й щиро поділились  міркуваннями та власним досвідом координатор проекту «Меценати для солдата» пані Неоніла Головатська та наша колега, волонтер зі стажем Любов Фрадинська.

Простягнути руку допомоги ближньому не зі страху, не з примусу, не з власної вигоди, а просто тому, що відчуваєш в цьому нагальну внутрішню потребу. І, напевне, кожен з нас, так чи інакше причетний до справи волонтерства, бо не раз підтримував своїх рідних, близьких, знайомих, випадкових попутників, друзів, бездомних тваринок – матеріально чи морально; грошима чи доброю порадою словом, куснем хліба…

На жаль, наш світ недосконалий і поряд з нами завше є ті, котрі потребують небайдужих сердець: сироти, інваліди,  важко хворі, постраждалі від стихійного лиха, бездомні люди…               

Тема вечора про небайдужі людські серця була емоційно підсилена вдало підібраними відеороликами та проникливою піснею Бориса Севастьянова «Волонтери»

Сподіваємось, що такі зустрічі, просякнуті атмосферою добра, щирості, співчуття та милосердя, надихнуть багатьох на гарні та благородні вчинки. Адже:

«Посланцями від Бога сьогодні

Є мільйон добровільних людей.

І без них ми були б у безодні,

Все на плечах твоїх, ВОЛОНТЕР…»

 

 

Додаткова інформація