День професійного спілкування

Ми живемо у час, коли оперативність інформації вважається головним критерієм успішності. Волинська обласна бібліотека для юнацтвавже давно відкрила для своїх читачів новий напрям діяльності – навчальні вебінари. Вони стають популярною формою дистанційного інтерактивного навчання, яку використовують в системі додаткової професійної освіти. Серед учасників таких заходів працівники шкіл і небайдужі до своєї справи бібліотекарі.

26 листопада 2015 року в рамках Дня професійного спілкування на тему "Читання, інформація, дозвілля. Грані оптимального співвідношення" для бібліотечних працівників публічних бібліотек та бібліотек інших систем і відомств міста Нововолинська своїм досвідом роботи ділились завідувачі відділів бібліотеки: Надія Ількевич, Зоя Корчинська, Тетяна Швай. 

Учасниками Всеукраїнського вебінару для методистів бібліотечних фондів обласних управлінь освіти і науки, фахівців інститутів післядипломної педагогічної освіти, методистів науково-методичних центрів, бібліотекарів «Виховуємо громадянина – патріота України» стали директор та заступник директора обласної бібліотеки для юнацтва Алла Єфремова та Катерина Прийма.

Додаткова інформація