Червень 2015

Наше «Літо з бібліотекою» має свій «Книжковий шпиталь». Лікуємо ми книги цілорічно, а от влітку до нас приходять юні «дохтори» книг і допомагають ремонтувати-реанімувати помучені постійним читанням книги, альбоми, брошури і журнали. Робота для терплячих читачів потребує перерви, під час якої ми п’ємо чай та переглядаємо цікаві відеофільми про природу, цікаві місця в Україні для активного відпочинку, цікаві факти про книги, письменників та відомих людей краю. Одним словом, все цікаве – до ваших і наших послуг. Маєте руці, які ростуть з того місця, з якого треба, то йдіть до нас! Попрацюйте в нашій «Книжковій лікарні»!!! Добра справа має довге життя, особливо якщо це життя книги в Бібліотеці.


 

 

      В літні місяці  в нашій книгозбірні продовжує діяти проект «Літо з бібліотекою». От і в найспекотніший місяць року до нас завітали юні читачі на екскурсію бібліотекою, відеоподорож  «Магія книги», огляд літератури для домашнього читання та майстер-клас від нашої колеги Оксани Коби.

        


  

18 червня працівники відділу абонементу у Волинському обласному молодіжному Центрі реабілітації інвалідів з дитинства "Джерело життя" провели бесіду на тему "Головний оберіг української держави", приурочену до Дня Конституції України.

 


1 червня 2015 року, у Міжнародний день захисту дітей, дорослі мали чудову нагоду зробити прекрасний подарунок своїй малечі – відвідати сімейний фестиваль добра «Острів дитинства», що відбувся у відпочинковому комплексі села Озерце Ківерцівського району та зібрав тисячі гостей.


 

Додаткова інформація