Міжнародний день захисту дітей

1 червня 2015 року, у Міжнародний день захисту дітей, дорослі мали чудову нагоду зробити прекрасний подарунок своїй малечі – відвідати сімейний фестиваль добра «Острів дитинства», що відбувся у відпочинковому комплексі села Озерце Ківерцівського району та зібрав тисячі гостей.

Волинська обласна бібліотека для юнацтва приймала активну участь в організації та проведенні дійства. Провідний бібліотекар Оксана Коба провела майстер-клас з виготовлення ляльок-оберегів. Згідно з народними повір’ями, вони мають чарівні властивості: захищають людину від злих сил, лихого ока, відтягують від людей на себе хвороби і нещастя. Діти, які брали участь у майстер-класі, задоволені своїми виробами і виявили бажання відвідати творчу майстерню «На-вчись» у стінах нашої бібліотеки.

Творча студія Наталії Журавльової спільно з бібліотекою для юнацтва показали виставу «Лялька Гертруди». Юні актори  справилися зі своїми ролями, були дуже симпатичні, в гарних костюмах і своїми танцями запалювали всіх присутніх. Ця вистава стала хорошим подарунком для діток. А ще вона вчить бути милосердними один до одного та творити добро.

Діти з допомогою працівників бібліотеки з радістю писали листи для солдатів, вирізали різнокольорові сердечка з побажаннями, а найменші свою вдячність висловлювали малюнками. Долучались до цієї справи і дорослі. Всі хотіли підтримати бійців на передовій та подарувати їм хвилинку позитивних емоцій.

Працівники бібліотеки запропонували дітям сімейний квест «Пазли склади – отримай скарби» – чудову пригодницьку гру, що є такою популярною сьогодні. Ця командна гра-пошук – рухлива та одночасно інтелектуальна. На учасників квесту чекала весела подорож-змагання, пошуки «скарбу». Участь у ній взяли і діти і їхні батькиЗавданням квесту було скласти пазл з зображенням людини, у якої знаходяться подарунки, і швидше за команду суперників знайти її у тисячному натовпі. Команда, яка прийшла другою, теж отримала втішні презенти. Учасникам квесту довелось відгадувати загадки і вирішувати логічні задачі, а всі підказки, які вели до скарбів, інтригували, змушували орієнтуватись і стрімко переміщатись територією «Острова». 

Всі гарно провели час, залишились задоволеними – як учасники, так і організатори. Було круто і весело!  

Додаткова інформація