Бібліокафе

У рамках Всеукраїнської акції «Українська молодь читає» 16 квітня о 15.00 бібліокафе «Читати знову модно!» запросило в гості.  Справді, де ще найкраще розмовляти про читання, як не у бібліотеці. А невимушену атмосферу спілкування створили запашні напої, легенькі снеки, файна музика, візуалізація цікавої інформації та творче оформлення залу.

Запрошені у бібіокафе студенти факультету міжнародних відносин Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки взяли активну участь у обговоренні: чи насправді  інтерес до читання, зокрема художньої літератури, у сучасної молоді глобально падає? Можливо, молодь не стала менше читати, а лише змінила формат?  Під час спілкування дійшли до спільної думки – не важливо, що для себе вибере кожен – зручність, чи традиційне читання, це особиста справа кожного, та всі присутні згодилися з думкою, що ніщо не замінить гарно оформлену книгу, у вишуканій обкладинці, з цікавим змістом та особливою енергетикою…

Студенти приємно вразили своєю ерудицією, знанням творів класичної літератури. Про це свідчили швидкі відповіді на питання літературної гри «Літературні синдроми», креативні презентації часописів, перелік творів, які були запропоновані почитати іншим. Багато хто з присутніх є активним читачем не лише  нашої книгозбірні, а й  буккросингу. 

Висновок один - «Читати знову модно!». 

     

     Про подію на інших ресурсах: ВолиньPost, Zik.

 

Додаткова інформація