«Професії ХХІ століття»

Професій в світі є чимало, сповна їх вистачить на всіх. Саме про найважливіший крок у житті людини – вибір улюбленої справи, йшла мова з учнями ЗОШ №17 м. Луцька під час зустрічі-діалогу «Професії ХХІ століття», яка відбулася 2 квітня 2014 року в рамках школи правових знань «Уроки права – уроки життя»

Ведуча заходу Прийма К.А., завідувач науково-методичного відділу, наголосила на помилках, яких варто уникати при виборі професії, аби в майбутньому не розчаруватися. Було презентовано відеоряд найбільш цікавих професій, зовсім незнайомих сьогоднішнім старшокласникам.

    Головний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Луцького міського центру зайнятості Горбатюк О.В. зауважила, що повноцінне  щасливе життя можливе тоді, коли людина обирає фах, який відповідає її здібностям, інтересам, професійній підготовці. На жаль, трапляється така ситуація, коли ми мріємо про одну професію, життя обирає нам іншу. Іноді наші мрії взагалі розбиваються, і ми змушені кардинально змінювати свої плани. Не всі зможуть завтра стати студентами вузів чи коледжів, тому комусь прийдеться відразу йти працювати, а потім здобувати фах. Які професії є на ринку праці обласного центру, як презентувати себе під час пошуку роботи, заповнювати резюме, який фах варто обирати згідно професійного астропрогнозу, – це перелік тих питань, які були особливо цікаві і корисні для підлітків та викликали жваве обговорення.

Додаткова інформація