Дарунок бібліотеці від письменника-краянина Андрія Бондарчука

25 жовтня до бібліотеки завітав журналіст, письменник, публіцист, громадський діяч і великий пошановувач людей бібліотечної праці Андрій Іванович Бондарчук.

Зустріч з легендарними людьми краю – це завжди цікаво й почесно. Модерувала захід завідувачка відділу краєзнавства Віра Кумановська. Вона презентувала книги, які є у краєзнавчому фонді, більшість з яких бібліотека отримала в дарунок від автора. Андрій Іванович багато згадував про те, як працював над книгами-дослідженнями й книгами-мемуарами. Особливо цікаво презентував книгу «Сереховичі: з історичної памяті» про своє рідне село, яку вважає «сільською біблією» та видання «Хроніка волинського «камікадзе».

Він – єдиний корінний волинянин-народний депутат першого скликання Верховної Ради України. Він – єдиний з того першого скликання був цьогоріч на урочистостях на честь Дня Незалежності України. Наш гість подарував бібліотеці книги, які вручали першим народним депутатам на урочистому засіданні Верховної Ради. Надзвичайно приємно було отримати для нашого користувача видання: «30 років Незалежності: збірка історико-публіцистичних статей авторства журналістів газети Верховної Ради «Голос України» – книга – відтинок 30-літньої історії України, «Матеріали круглого столу «Акт проголошення незалежності України: ґенеза, віхи прийняття, історичні значення», «Їхні зорі не згасли».

Дякуємо Андрію Бондарчуку за подарунки, а читачів запрошуємо читати і ще раз читати, бо книга – це знання, які дарує письменник.

 

Додаткова інформація