Грудень 2021

Бібліотека взялаучасть у Національному тижні читання

  

З 13 по 19 грудня бібліотека брала активну участь в Національному тижні читання. Його мета – залучити до читання тих, хто на сьогодні читає мало, книжки купує рідко або не купує/не читає взагалі. А також нагадати всім, що книжка – найкращий подарунок.


 

У бібліотеці відкрилась виставка живопису «Сильні духом»

  

«Сильні духом» – так називається виставка історичного портретного живопису художниці Олени Звягінцевої, яка відкрилась 15 грудня у бібліотеці.

 


 

Вечір літературного портрета «Письменник з мужнім і чутливим серцем»

  

09 грудня у читальній залі бібліотеки відбувся вечір літературного портрета «Письменник з мужнім і чутливим серцем», присвячений 90-річчю від дня народження українського письменника-прозаїка, перекладача, педагога Григора Тютюнника.

 


 

Показ фільмів в межах Мандрівного фестивалю Docudays UA

 

07 грудня для учнів комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей №28 Луцької міської ради» в межах ХІХ Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA працівники Волинської обласної бібліотеки для юнацтва організували показ фільмів «Пранкнули» та «Син вулиць». Найбільший в Україні Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відбувається щороку впродовж останнього тижня березня у Києві. Після завершення фестивальної програми з жовтня і до кінця року в регіонах України традиційно відбуваються покази найкращих фільмів у рамках Мандрівного фестивалю.

 


 

Мистецький вечір «Серце на долоні»

  

02 грудня у бібліотеці відбувся мистецький вечір «Серце на долоні», присвячений творчості славетного українського актора театру та кіно, лауреата Шевченківської премії, народного артиста, Героя України Богдана Сильвестровича Ступки. Це присвята до святкування 80-річчя від дня народження актора.


 

Два роки успішної роботи партнерського проєкту«Помічник патрульного» у новому відео

  

Презентуємо відео нашого партнерського проєкту - КРАЩОЇ ПРАКТИКИ МОЛОДІЖНОЇ РОБОТИ, що отримав відзнаку минулого року та продовжує свій крутий розвиток завдяки міжсекторній співпраці ГО «Молодіжна Платформа», Патрульної поліції Волинської області, Волинської обласної бібліотеки для юнацтва, Департаменту молоді та спорту Луцької міської ради, колективами КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 Луцької міської ради Волинської області» і КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 – ліцей» Луцької міської ради» та нашого улюбленого бізнес-партнера – компанії Дмитрук.


 

Додаткова інформація