«Юні літератори Волині»

27 листопада у читальній залі бібліотеки відбулося щорічне представлення переможців заочного конкурсу «Юні літератори Волині», який проводить Волинська обласна Мала академія наук спільно із управлінням освіти, науки та молоді ОДА та обласною організацією НСПУ у галузях «Поезія», «Проза», «Журналістика» та «Казка». Твори лауреатів конкурсу увійшли у збірник «Слово обіймає горизонт».

Вже традиційне дійство зібрало юних творців слова з різних куточків Волині разом із педагогами в обласній юнацькій бібліотеці. Прикрасили дійство піснями талановиті учні музичної школи №1 ім. Ф. Шопена.

Лауреатів та їхніх наставників привітала заступник начальника управління освіти ОДА Тетяна Соломіна. З вітальним словом виступили голова журі конкурсу, заслужений вчитель України Ніна Горик, голова Волинської спілки письменників України Ольга Ляснюк, викладач Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки, поетеса Олена Пашук, заслужений журналіст України Валентина Штинько, заслужений вчитель України Олеся Ковальчук, директор Волинської обласної МАН Галина Толстіхіна. Переможців конкурсу нагородили дипломами і збірниками «Слово обіймає горизонт», до якого увійшли кращі твори юних поетів та прозаїків 2018 року.

Директор обласної бібліотеки для юнацтва Алла Єфремова наголосила, що заклад йде назустріч талановитим дітям та надає послуги з пошуку інформації навіть дистанційно. Можна звернутися із проханням чи запитанням потрібної інформації на електронну адресу. Символічно, що юні таланти зібралися в читальні, адже відомо, що найкраще володіють словом ті хто відвідує книгозбірень. Тож, читайте класиків і сучасних авторів і творіть власне і неповторне!

Додаткова інформація