Квест «Слідами Івана Котляревського»

19 листопада у бібліотеці старшокласники Луцького ліцею №3, отримали можливість заглибитися  у творчість засновника нової української літератури Івана Петровича Котляревського. Вони переглянули авторську програму Мирослава Поповича про життя і творчість письменника, підготовлену каналом «1+1».

Справжнім випробовуванням ерудованості, начитаності та інтелектуальних здібностей став квест «Слідами Івана Котляревського». Учасники об’єдналися у дві команди: «Рожеві» та «Блакитні». Для того, щоб отримати перемогу, довелося пройти 7 локацій та дістатись фінішу. На кожній з локацій учасники, виконуючи завдання, отримували зашифровану підказку для визначення розташування наступної локації. Юнаки та дівчата розшукували конверти із завданнями, розгадували ключові слова кросвордів та заключні ребуси, у які зашифровані основні твори Івана Котляревського.

Під час проходження квесту команда «Блакитних» була активнішою і випередила «Рожевих». Проте на останній локації команда «Рожевих» справилась швидше. 

Ірина Чайкіна, викладач української мови та літератури Луцького ліцею №3 зазначила: «Квест пройшов у невимушеній атмосфері, весело та емоційно. Така форма роботи сподобалася моїм учням та дозволила активно задіяти свій інтелект та більше дізнатися про творчість Котляревського у цікавій ігровій формі. Ми з нетерпінням будемо чекати на нові квести».

Додаткова інформація