Письменник Сашко Дерманський у юнацькій бібліотеці

18 листопада в рамках І Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера» прихильники творчості письменника зустрілись у читальній залі книгозбірні із Сашком Дерманським.

Сашко – популярний автор, на появу нових творів якого чекають з нетерпінням. Його оригінальні, колоритні та відважні герої стають улюбленцями не лише маленьких, але й дорослих читачів. Видано 23 книжки, 3 аудіокниги та 2 інтерактивні-книжки для дітей.

Він став одним із творців сценарію художнього фільму «Сторожова застава» за однойменною повістю Володимира Рутківського. Фільм вийшов восени 2017 року.

Присутні на зустрічі старшокласники Луцького навчально-виховного комплексу загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ст. - правознавчого ліцею з посиленою фізичною підготовкою, діти і їх батьки запитували улюбленого письменника про історії створення його книг, коли буде продовження розповідей про Чудовисько та Маляку – принцесу Драконії, чи важко було писати у співавторстві сценарій «Сторожової застави» та чому у його книгах так багато драконів. А ще всі бажаючі отримали автографи та фото з письменником.

Письменник підкреслив, що так важливо навчити дітей насолоджуватися читанням, тому чудово, коли батьки читають своїй малечі веселі казкові історії. І ще краще, якщо це будуть історії від Сашка Дерманського.

Більше фото: тут.

Додаткова інформація